32 %
Заштеда 80 ден

Даска за Сечење – Бамбус (30 х 20 х 0.8 cm)

170 ден

Опис

Даска за сечење од бамбус.

Високо квалитетна изработка, со голема издржливост која ветува долготрајноста.

 

Димензии: 30 х 20 х 0.8cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This