Свеќник (12x10x5 см) Повеќе модели

175 ден

Декоративен свеќник од полирезин.

Исчисти
Шифра: 8085-12 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Украс свеќник изработен од полирезин.

Димензии:

Висина: 12 см
Должина: 10 см
Ширина: 5 см

Додатни информации

Модел

Модел 1, Модел 2

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Свеќник (12x10x5 см) Повеќе модели”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This