Детска чаша со цевка (Повеќе бои)

35 ден

Детска пластична чаша со цевка.

Исчисти

Опис

Детска чаша со цевка во повеќе бои изработена од пластика.

Димензии:
Висина: 14см

Додатни информации

Боја

Розева, Виолетова

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This