Детска хеланка

149 ден

Исчисти
Шифра: МБИ-06 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

 

Детска хеланка произведена во Македонија

Состав на материјал:

60% памук, 30% полиестер, 10% еластин

 

Додатни информации

Големина

0, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

Боја

Розе, Бела, Тегет, Циклама

1 коментар за Детска хеланка

  1. violeta

    kako da naracame

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This