26 %
Заштеда 1300 ден

Детска Количка со Вртлива Рачка – Highlander

4990 ден 3690 ден

Класична детска количка со вртлива рачка.

Нема на залиха

Опис

Класична детска количка со вртлива рачка.

Карактеристики:

 • Класичен проверен дизајн
 • Вртлива рачка, детето може да се вози свртено напред или да гледа кон родителот
 • Ремен со 2 точки на безбедност
 • Материјалот може да се вади за перење
 • 3 положби на седиштето и лежечка
 • Заштитна сенка со повеќе степени за регулација и прозорец со мрежичка
 • Компактен систем за патување, преносно и лесно за носење
 • Прекрасен модерен дизајн
 • Голема корпа за багаж
 • Кочница на задните тркала
 • Исклучително лесно за склопување и расклопување
 • Наслон за нозе со 2 степени на регулација

Димензии и спецификации:

 • Тежина: 7 Кг
 • Отворено: 95 x 50 x 70 см
 • Соберено: 47 x 28 x 85 см

Препорачана возраст и тежина на детето:

 • Количка: Од раѓање до околу 3 -4 години (≤15kg)

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Детска Количка со Вртлива Рачка – Highlander”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This