30 %
Заштеда 665 ден

Детска Кујна – Kitcheng Set

2215 ден 1550 ден

Интерактивна кујна на батерии со чешма и кујнски реквизити.

Опис

Прекрасна Интерактивна Кујна со кујнски реквизити, изработена од високо квалитетна АБС пластика.

Кујната може да работи и на батерии и има вградено светилки, аудио систем, 30 различни реквизити, функционален водник со чешма.

Идеално за имагинативна игра, кујната изгледа и е комплет опремена како вистинска кујна. Вашето дете може да се преправа дека навистина готви, кујната има многу фунцкии со светилките и аудио системот, ринглите, рерната, умивалникот со чешма и работната површина елегантно ја симулираат вистинската работа.

Карактеристики:

  • Одличен голем интерактивен сет со звук и светла.
  • 30 различни елементи.
  • Рерна која испушта звуци кога се отвара.
  • Шпорет со копчиња кои се вртат.
  • Симулација со звук и светло при интеракција.
  • Одлично за имагинативна игра.
  • Водник со чешма.
  • Различни кујнски алатки и прибор.
  • CE сертифицирано.

 

Димензии кога е монтирана: 62 x 45 x 25 см

Димензии на пакувањето: 51x37x14 см

Кујната е достапна во портокалова и розева варијанта, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×