999-34

Детска столна ламба пајче (31см)

429 ден

Детска столна ламба

Опис на Производот

Детска столна ламба со пајче во подножјето и висина од 31 см.

Додатни информации

Тежина 0.72 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Детска столна ламба пајче (31см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This