3017
3017-roze3017-zlto

Детска столна ламба Зајче (28см)

480 ден

Детска столна ламба

Исчисти

Опис на Производот

Детска столна лабма во форма на зајче со висина од 28 см.

Додатни информации

Тежина 0.72 kg
Боја

Розева, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Детска столна ламба Зајче (28см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest