Детска столна ламба (32см)

549 ден

Исчисти

Опис

Детска столна ламба достапна во црвена и зелена боја

Додатни информации

Боја

Зелена, Црвена

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Детска столна ламба (32см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This