01142
01142-portokalovo01142-roze

Детска столна ламба (33см)

579 ден

Исчисти
Шифра: 01142 Категории: , , , Ознаки: ,

Опис на Производот

Детска столна ламба достапна во две бои

Додатни информации

Боја

Розева, Портокалова

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Детска столна ламба (33см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest