Детска тренерка – Долен дел

325 ден365 ден

Исчисти
Шифра: МБИ-44 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Долен дел детска тренерка, произведена во Македонија

 

 

Состав на материјал:

60% памук, 30% полиестер, 10% еластин

 

Додатни информации

Големина

2, 4, 6, 8, 10, 12

Боја

Тегет, Сива, Сина, Меланш

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This