Детска Закачалка (40×7см) Повеќе бои

185 ден

Универзална детска дрвена закалачка со живописни дезени.

Исчисти

Опис

Универзална детска закалачка со живописни дезени изработена од дрво.
Закачалката е достапна во повеќе бои.

Димензии  40х7 см

Додатни информации

Боја

Розева, Зелена, Плава

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×