Детски Бермуди (Меланш)

199 ден

Извонредно практични и удобни памучни детски бермуди специјално дизајнирани за активниот детски ритам.

Исчисти
Шифра: МБИ-80-мелнш- Категории: , Ознаки: ,

Опис

Извонредно практични и удобни памучни детски бермуди. Специјално дизајнирани за активниот детски ритам.
Лесни за одржување квалитетни и неодоливо поволни само 199 Денари.
Достапни во 4 бои (Зелена, Меланш, Плава и Тегет) и во 8 големини (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16)  или едноставно кажано за деца од 1 до 16 години.
Произведено во Македонија.

Состав материјал:
100% Памук

Додатни информации

Големина

2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This