Детски Бермуди (Повеќе Бои)

199 ден

Извонредно практични и удобни памучни детски бермуди достапни во 4 бои.

Исчисти
Шифра: МБИ-80гп Категории: , Ознаки: ,

Опис

Извонредно практични и удобни памучни детски бермуди. Специјално дизајнирани за активниот детски ритам.
Лесни за одржување квалитетни и неодоливо поволни само 199 Денари.
Достапни во 4 бои (Зелена, Меланш, Плава и Тегет) и во 8 големини (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16)  или едноставно кажано за деца од 1 до 16 години.
Произведено во Македонија.

Состав материјал:
100% Памук

Додатни информации

Боја

Плава, Меланш, Зелена, Тегет

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×