Детски машки тренерки – Комплет

915 ден1150 ден

Исчисти

Опис

Комплет детски машки тренерки произведени во Македонија

 

Состав на материјал:

60% памук, 30% полиестер, 10% еластин

 

Додатни информации

Големина

2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

Боја

Тегет, Сива

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This