Шише за напитоци – Детско (Повеќе бои)

79 ден

Детско шише со цефка и живописни дезени.

Исчисти

Опис

Прекрасно и исклучително практично детско шише/чаша изработено од квалитетна АБС пластика, со прекрасни живописни дезени.

Додатни информации

Боја

Розева, Плава

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Шише за напитоци – Детско (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This