152-2919-1
152-2919-2152-2919-4152-2919-3

Детска Чаша со Цевка (Повеќе бои)

79 ден

Пластичен детски термос.

Исчисти

Опис на Производот

Детска чаша со цртани ликови. Изработена е од пластика што ја прави погодна за пиење без истурање.

Додатни информации

Боја

Розева, Плава

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Детска Чаша со Цевка (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest