Детски термос со Цевка (Повеќе бои)

140 ден

Пластичен детски термос.

Исчисти

Опис

Детски термос со прекрасен дизајн. Идеален за чување на течни производи.

Одличен за прошетка или градинка, а се препорачува и како прва замена на шишето со цуцла.

Изработен е од пластика.

Димензии:
Висина: 15 см

Додатни информации

Боја

Плаво, Зелено, Црвено

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This