Детски Велосипед – 16″ (Dolphin) Повеќе Бои

Квалитетен детски велосипед со дијаметар на тркалата 16″ (41 см)

Во моментов производот го нема на залиха.

Шифра: ЛО-точ-делфин Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Детски велосипед – Dolphin со дијаметар на тркалата 16″ (41 см)
Безбеден и квалитетно изработен.
Доаѓа со ѕвонче, кошничка за реквизити помошни тркалца (кои се вадат откога детето ќе научи да вози).

Висината на седиштето се прилагодува.
Предни и задни рачни сопирачки.

Достапен е во четири бои и тоа: црвена, плава, виолетова и зелена.

Додатни информации

Боја

црвена, плава, виолетова, зелена

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Детски Велосипед – 16″ (Dolphin) Повеќе Бои”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This