LO-1158-zelen

Детски Ѕиден Часовник (32см)

470 ден

Ѕиден часовник за детска соба.

Опис на Производот

Ѕиден часовник, погоден за детска соба.
Дијаметар 32 см

Додатни информации

Тежина 0.75 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Детски Ѕиден Часовник (32см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This