30 %
Попуст 300 ден

Џогер – Home Idea 360° Mop

695 ден

Чистете квалитетно со елеганција со еден од најдобрите џогери на пазарот – Home Idea 360 Mop

Опис

Чистете квалитетно со елеганција со еден од најдобрите џогери на пазарот – Home Idea 360 Mop.

Иновативниот, револуционерен ергономски дизајн овозможува да чистите без мака и напор.

Основата со микрофибер крпа која ротира 360° ќе ги исчисти и најситните нечистотии,  и заборавете на недостапни места, со џогерот ќе ги поминете сите површини, а истата може да се користи до 150 чистења (имаме и резервни микрофибер крпи).

Композитната рачка ја има цврстината а е исклучително лесна и плус има мека нелизгава облога за држење со што нема да си ги изморите рацете, а со целосната флексибилност горе-долу и 360° ќе ги избегнете болките во половините и грбот.

Ергономската дршка со копче за прскање и садот за течности се уште еден плус, со системот за спреј прскајте вода или средство за чистење кое рамномерно се распространува (само онолку колку што е потребно), со што ќе го заштите вашиот скап и осетлив под.

Џогерот може да го користите на сите можни површини: паркет, ламинат, плочки, мермер, линолеум, мушама….

За разлика од обичните и некои други џогери на пазарот, Џогерот- Home Idea 360 Mop ќе го користите со леснотија и задоволство.

Карактеристики и Погодности:

 • Иновативен елегантен дизајн
 • Компактност и цврстина
 • Комплетно движење горе-долу и 360°
 • Мека нелизгава облога на рачката
 • Микрифибер крпа
 • Сад за течност
 • Ергономска дршка со прскалка
 • Исклучително лесно чистење
 • Пристап до обично недостапни површини
 • Сите делови лесно се вадат и ставаат
 • Заштедува време и пари
 • Заштита на подот од прекумерени течности
 • Изработен од високо квалитетни компоненти

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Муштериите што го купија ова купија и....

Pin It on Pinterest

Share This