Дигитална вага (Повеќе бои)

210 ден

Дигитална висечка вага до 50 кг.

Опис

Дигитална висечка вага со две батерии до 50 кг.
Вагата е достапна во жолта и плава боја.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Дигитална вага (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This