Дозер за шеќер

59 ден

Дозер за шеќер.

Исчисти
Шифра: Ц046 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Кружен дозер за шеќер изработен од стакло.

Цената е за еден примерок.

Додатни информации

Боја

Црвена, Зелена, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Дозер за шеќер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This