Дозер за шеќер

59 ден

Исчисти
Шифра: Ц058 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Стаклен дозер за шеќер достапен во три бои

Додатни информации

Боја

Црвена, Зелена, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Дозер за шеќер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This