Дрвена рамка за Фото (Повеќе големини)

105 ден170 ден

Прекрасни дрвени рамки за фотографии достапни во повеќе величини.

Исчисти
Шифра: 5013- Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Дрвени рамки за фотографии со различни големини.

9 х 13 см- 105 денари
10 х 15 см- 135 денари
13 x 18 см- 170 денари
15 х 20 см- 200 денари
21 х 30 см (A4)- 280 денари

Забелешка, димензиите се однесуваат на фотографиите што треба да бидат врамени, вкупните димензии на рамките се поголеми.

Додатни информации

Величина

9 х 13 см, 10 х 15 см, 13 x 18 см, 15 х 20 см, 21 х 30 см (A4)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This