30 %
Заштеда 75 ден

Држач – Самолеплив Џеб

250 ден 175 ден

Ултра практичен самолеплив џеб за мобилни и аксесоари.

Опис

Исклучително практичен самолеплив џеб – држач за вашиот мибилен или аксесоари….

Благодарение на квалитетните 3М налепници, може да го поставите буквално каде сакате и најмногу ви одговара во вашиот автомобил.

Држачот е изработен од високо квалитетна флекси пластика, а има и прилагодлива иновативна преграда се поставува и вади по желба.

 

Димензии:
Должина 13.5 см
Висина 7 см
Дебелина 2 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×