50 %
Заштеда 295 ден

Држач за Чаши

590 ден 295 ден

Ултра практичен држач за напитоци во автомобил со кој чашите, шишињата и вашите аксесоари секогаш ќе ви бидат при рака.

На залиха

Опис

Исклучително практичен држач за чаши, шишиња и есенцијални аксесоари, како телефонот, клучевите, паричникот, итн… кој се поставува помеѓу седиштата на вашиот автомобил.

Во нашето секојдневие се повеќе време поминуваме во нашите автомобили, така што треба внатре да ни биде удобно и да имаме услови и места за нашите потребни работи.

Ако многу често сме во автомобилот и воземе треба многу работи да ни бидат на дофат, како што се: чаша кафе, друга чаша вода (или некој освежителен сок), клучеви, очила за сонце, слушалки, мобилен телефон (можеби имате и два мобилни телефони), таблет, некои аксесоари, грицки и сл.

За дамите листата може да биде и подолга доколку почнеме да ја набројуваме и козметиката која ја носат постојано со себе за секојдневни потреби (иако нешто од тоа имат и во својата чанта). Како и да е во авотмобилот знаеме да направиме голем неред, бидејќи ни е како втор дом.

Но со овој држач можеме да ја спасиме целата ситуација и се да ни биде подредено и при рака. Со него може се да ни биде орагнизирано во автомобилот.

Држачот за чаши се поставува помеѓу седиштата и има простор за две чаши и плус простор за вашите аксесоари.
Со држачот за чаши не само што се ќе ви биде добро организирано во автомобилот, но исто така се ќе ви биде безбедно. Чашите се безбедни и пијалокот нема да ви се истури дури и кога ќе закочите. Држачот одговоара за сите возила.

Карактеристики и Погодности:

  • Напитоците и аксесоарите секогаш ќе ви се при рака
  • Ствара екстра простор за складирање на дофат
  • Ви помаѓа од непотребно губење на вниманието
  • Ги држи тешко достапните места чисти
  • Едноставна монтажа за неколку секунди
  • Универзанла големина се фаќа во сите автомобили
  • Останува на место кога го движите седиштето напред-назад
  • Дискретно и елегантно се вклопува во секој ентериер
  • Ултра трајно, лесно за чистење – може да го измиете со вода

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This