75 %
Заштеда 570 ден

Држач за Ќеси со Поклопец

(5 оценки од муштерии)

760 ден 190 ден

Иновативен држач за ќеси за собирање на сметот, кој може да го поставите на фиоките или вратите на вашите шкафови.

На залиха

Опис

Ова е поризводот кој знаете дека ви е многу потребен но не знаевте дека постои. Ви го претставуваме униврзалниот држач за ќеси, за ултра лесно отстранување и чување на сметот.

Изработен е од квалитетна пластика и се состои од 3 дела: обрач со закачалка за фиоки или врата на шкаф, внатрешен обрач со кој ќе го фиксирате ќесето, и поклопец да не се шири непријатна миризба од сметот.

 

Држачот може со леснотија да го поставите на некоја од вашите фиоки или вратата од шкафот, нема потреба од лепење, бушење, ковање…

На држачот може да ги закачите сите можни ќеси, вклучувајќи ги и оние од вашите шопинг сесии во тинекс, веро, рамстор, кам, итн…

Ова е еден од оние производи, кој откога ќе започнете да ги користите, ќе се прашувате како претходно сте можеле без истиот…

 

Карактеристики и погодности:
Ултра практичен
Ги држи сите видови ќеси
Лесна монтажа
Може да се мие
Ја елиминира потребата од канти за отпадоци
Поклопец да не се шири реа

 

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

 

5 коментари за Држач за Ќеси со Поклопец

 1. Liljana

  Site proizvodi vo narackata bea super, a ovoj najmnogu me bendisa, mnogu dobro gi drzi kesite i mnogu lesno se mesti.
  Prezadovolna sum, redoven musterija ke vi bidam.

 2. Александра

  Одличен производ, уште кога ќе го фатиш во рака се гледа квалитет, нарачувам уште два.

 3. Vesna

  Extra e!

 4. gogo

  dali gi faka kesive od prodavnica (kam,zito ,reptil,stokomak )??dali pasuvaat ??

  • NAMA

   Да, ги фаќа ептен убаво.
   Еве во прилог една фотка од наша муштерика.
   Фотка од клиентка со држачот на ќеси во акција.

 5. Mimoza Gligorovska

  Prva rabota koja ja primetiv e deka proizvodot voopshto ne deluva eftino ( a I ne e eftin). No vredi za parite, Kvalitetna plastika, kvaliteten izgled. Plastikata na delot koj se zakachuva na fioka ili na vratichka ne e tenka pa mozhebi fiokata ili vratata nema da vi se zatvaraat ubavo.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This