Држач за Ќеси (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: C05W-П Категорија:

Опис

Ова е поризводот кој знаете дека ви е многу потребен но не знаевте дека постои. Ви го претставуваме униврзалниот држач за ќеси и кујнски аксесоари, за ултра лесно отстранување и чување на сметот.

Изработен е од пластика: издружува товар до 1 кг, а покрај ќеси може да си ги закачите и вашите кујнски реквизити или аксесоари.
Држачот може со леснотија да го поставите на некоја од вашите фиоки или вратата од шкафот, нема потреба од лепење, бушење, ковање…

На држачот може да ги закачите сите можни ќеси, вклучувајќи ги и оние од вашите шопинг сесии во тинекс, веро, рамстор, кам, итн…

Карактеристики и погодности:
Ултра практичен
Ги држи сите видови ќеси
Лесна монтажа
Може да се мие
Ја елиминира потребата од канти за отпадоци
Додатни закачалки за аксесоари и реквизити.

Држачот е достапен во неколку бои. Ќе ви биде пратено по случаен избор.

Цената е за еден држач..

Димензии:

Забелешка: Доколку сакате држач што издржува поголема тежина ви препорачуваме да ги видите Металниот Држач за Ќеси или  Држачот за Ќеси со Поклопец.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This