40 %
Заштеда 120 ден

Држач за Ќеси со Капак

180 ден

Иновативен држач за ќеси со поклопец за собирање на сметот, кој може да го поставите на фиоките или вратите на вашите шкафови.

На залиха

Опис

Ова е поризводот кој знаете дека ви е многу потребен но не знаевте дека постои. Ви го претставуваме униврзалниот држач за ќеси, за ултра лесно отстранување и чување на сметот.

Изработен е од квалитетна пластика и се состои од 3 дела: обрач со закачалка за фиоки или врата на шкаф, внатрешен обрач со кој ќе го фиксирате ќесето, и поклопец да не се шири непријатна миризба од сметот.

Држачот може со леснотија да го поставите на некоја од вашите фиоки или вратата од шкафот, нема потреба од лепење, бушење, ковање…

На држачот може да ги закачите сите можни ќеси, вклучувајќи ги и оние од вашите шопинг сесии во тинекс, веро, рамстор, кам, итн…

Ова е еден од оние производи, кој откога ќе започнете да ги користите, ќе се прашувате како претходно сте можеле без истиот…

 

Карактеристики и погодности:
Ултра практичен
Ги држи сите видови ќеси
Лесна монтажа
Може да се мие
Ја елиминира потребата од канти за отпадоци
Капак да не се шири реа

Димензии:

 

Производот е достапен во три бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за едно парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This