30 %
Заштеда 105 ден

Држач за Ќеси

350 ден 245 ден

Иновативен универзален метален држач за ќеси за собирање на сметот, кој може да го поставите на фиоките или вратите на вашите шкафови.

На залиха

Опис

Ова е поризводот кој знаете дека ви е многу потребен но не знаевте дека постои. Ви го претставуваме униврзалниот држач за ќеси, за ултра лесно отстранување и чување на сметот.

Изработен е од метал: издружува голем товар, а покрај ќеси може да си ги закачите и вашите кујнски реквизити или аксесоари.

Држачот може со леснотија да го поставите на некоја од вашите фиоки или вратата од шкафот, нема потреба од лепење, бушење, ковање…

На држачот може да ги закачите сите можни ќеси, вклучувајќи ги и оние од вашите шопинг сесии во тинекс, веро, рамстор, кам, итн…

Ова е еден од оние производи, кој откога ќе започнете да ги користите, ќе се прашувате како претходно сте можеле без истиот…

Карактеристики и погодности:
Ултра практичен
Ги држи сите видови ќеси
Лесна монтажа
Може да се мие
Ја елиминира потребата од канти за отпадоци
Додатни закачалки за аксесоари и реквизити.

Држачот е достапен во бела и црна варијанта. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Цената е за едендржач..

Димензии:

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This