Држач За Кујнски Алатки

150 ден

Држач за кујнски алатки, кој исто така може да се користи и за други работи.

Опис

Држач за кујнски алатки, кој исто така може да се користи и за други работи.

Можете да го употребувате и како закачалка за крпи во кујната и бањата, во гаражата за закачување на мали алатки и.т.н.

Се поставува брзо и лесно, има лепенка која што се лепи веднаш а држи цврсто и сигуро.

 

 

Димензии: 9.2 x 8.5 cm

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This