20 %
Заштеда 55 ден

Држач за Мобилен – Anti Slip

275 ден 220 ден

Универзален држач за мобилни телефони изработен од антислип материјал.

Опис

Користете го вашиот мобилен или таблет без употреба на раце, идеално при возење работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

Овој ултра практичен држач за мобилни телефони изработен од анти слип материјал ќе го користите со задоволство, повторно и повторно.

Мобилниот може да го поставите во лежечка и во исправена позиција во зависност од потребата.

 

Држачот е универзален и одговара за сите типови мобилни

Димезнии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×