Држач за Мобилен (Подарок)

(2 оценки од муштерии)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: A92-14-П Категорија:

Опис

Ова е производот кој знате дека ви треба само не знаевте дека постои, нема повеќе вашиот мобилен да стои на подот додека го полните, нема да ви се истеглува и оштетува кабелот на полначот…

Овој едноставен, но револуционарен држач ќе го користите повторно и повторно…

Производот е достапен во повеќе бои, ќе ви биде испратена боја по случаен избор.

ДИМЕНЗИИ:

2 коментари за Држач за Мобилен (Подарок)

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This