Сталажа за жардењера (50×17см)

280 ден

Држач за жардењера.

Опис

Држач за жардењера од ковано железо.

Димензии:
Висина 25 см
Ширина и должина 50 x 17 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Сталажа за жардењера (50×17см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This