Дуксерка со Капа (Тегет)

980 ден

Тегег Женски Памучен Дуксер со џебови, патент и капа.

Исчисти
Шифра: МБИ-131-тегет Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Прекрасен, исклучително удобен и практичен, секојдневен женски дуксер со прикладни џебови, патент и капа.

Прекрасна тегет боја, изработено од 100% памук, а од внатрешната страна е обложен со фатиран памук, веднаш ќе ве затопли и исклучително е пријатен за кожата.

Може да се носи во секакви комбинации и прилики.

Ви гарантираме дека ќе стане омилено парче од вашата гардероба кое ќе го носите повторно и повторно. Произведено во Македонија.

Дуксерката е достапна во црвена, цреша, розева, меланш и тегет боја

Состав на материјал:

100% памук

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This