Двостран Вакум Држач (Сет 2)

50 ден

Двостран вакум држач за сапун или шампон.

Опис

Исклучително практичен двостран вакум држач за реквизити.

Иновативно и генијално, овој реквизит има вакум пипки од двете страни.

Сега слободно може гелот за туширање или шампонот да си го прилепите на плочките или туш кабината.

Во сетот се вклучени по 2 двострани држачи.
Држачот е достапен во два модели срце и рака.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This