Ѕидни Џебови со Чипка

235 ден

Практични џебови за купатило со 5 комори за поставување на вашите аксесоари.

Нема на залиха

Опис

Џебови за купатило во кои ќе ги сместите секојдневните средства и предмети за лична хигиена.

Додатни информации

Боја

Крем, Сина

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This