Џогер за стакло со Пумпа

120 ден

Ултра практичен џогер за стакло со вграден сад со пумпа.

Опис

Исклучително практичен џогер за стакло, со вграден сад за средство за чистење и пумпа за прскање.

Покрај сите стаклени површини може да ја џогирате и работната маса, плочките, итн…

Производот е достапен во повеќе бои, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква боја да ви пратиме во зависност од достапноста.

Додатни информации

Боја

Црвена, Плава

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×