Аркопал овална чинија (22 см)

129 ден

Ебро овал

Опис

Аркопална овална чинија за сервирање со дијаметар 22 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал овална чинија (22 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This