25 %
Заштеда 1000 ден

Едукативна Масичка – Fun Learning Table

3990 ден 2990 ден

Комбинирана интерактивна едукативна играчка која свети и свири.

Опис

Fun Learning Table е прекрасна комбинирана едукативна интерактивна играчка што свети и свири во форма на масичка, која ќе го држи детето ангажирано со забава, а воедно преку игра ќе го помогне развојот на когнитивните и моторички функции.

На масичката има интегрирано 5 различни интерактивни играчки, секоја со своја намена која преку интеракција и соодветни светлечки и звучни ефекти ќе го забавува детето, кое детето ќе ја развива моториката, љубопитноста и координацијата на рацете со очите. Горниот дел може да се користи и само како играчка (без нозете) во зависност од потребите…

 

Играчката работи на батерии и има копче за вклучување и исклучување, како и копче за регулација на јачината на звукот, погодно доколку сакате тишина во домот.

Димензии:

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување, идеално за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×