Економска сијалица со широко грло (20W)

109 ден

Шифра: ДЛ-69182 Категорија: Ознака:

Опис

Економска сијалица со широко грло (E27)

20W

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Економска сијалица со широко грло (20W)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This