Економска сијалица со тенко грло (15W)

99 ден

Шифра: ДЛ-69181 Категорија: Ознака:

Опис

Економска сијалица со тенко грло (E14)

15W

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Економска сијалица со тенко грло (15W)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This