25

Електрична Пумпа

825 ден

Електричен воздушен компресор за пумпање со воздух со додатоци, кој може да се користи и за вакумирање.

На залиха

Опис

Квалитетен ултра практичен Електричен Воздушен Компресор, додатоци за пумпање. Со кој може и да инфлатирате и да дефлатирате

Ова е задолжителен производ за секој дом. Со пумпата може да го надуете сите производи на надовување во вашиот дом, а може да се користи и реверзибилно за вакумирање, како на пример за вадење на воздухот од вакум ќесите.

 

Благодарение на моќниот High Power мотор и трите додатоци, компресорот релативно брзо ќе ги напумпа вашите аксесоари со леснотија.

Изработката од високо квалитетна АБС пластика, гарантира стабилност и трајност, што значи дека без проблем ќе го корисите во годините што доаѓаат.

Карактеристики и Спецификации:

 • 100% ново со Висок Квалитет
 • Идеален за надувување предмети на надувување…
 • Може да се користи и за вакум ќеси
 • Моќен High Power мотор
 • Копче за вклучување и исклучување
 • Максимален притисок 965KPA
 • Компактен и пренослив, лесен за употреба
 • Моќност 150w
 • Напојување 220v
 • Материјал: пластика и гума
 • Боја: како што е прикажано на сликата
 • Тежина: 500g
 • Димензии: 13 x 10 x 12 cm
 • ГАРАНЦИЈА 12 Месеци

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This