Елка Премиум (165см)

5550 ден

Високо квалитетна новогодишна елка.

Најблиска имитација на природна елка.

Нема на залиха

Шифра: Е5 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Високо квалитетна новогодишна елка.
Изработена од врвни материјали, гранките се исклучително густи.
Единствена на пазарот во Македонија, оваа вештачка елка е нешто најблизу до природната елка.

Димензии:
Висина 165 см
Дијаметар на Подножјето: 110 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This