Елка Премиум (165см)

5550 ден

Високо квалитетна новогодишна елка.

Најблиска имитација на природна елка.

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетна новогодишна елка.
Изработена од врвни материјали, гранките се исклучително густи.
Единствена на пазарот во Македонија, оваа вештачка елка е нешто најблизу до природната елка.

Димензии:
Висина 165 см
Дијаметар на Подножјето: 110 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This