30 %
Заштеда 300 ден
30 %
ПОПУСТ 300 ден

Фармерки Хеланки – Slim’n Lift (Сет 2)

495 ден690 ден

Сет од 2 еластични фармерки со сива и плава боја.

Исчисти

Опис

Сет од 2 еластични фармерки хулахопки, плава и сива боја..
Без нитни, патент и материјал што не поти (за разлика од обичните фармерки)

Еластичните фармерки-хеланки Slim’n Lift ќе ги носите со задоволство бидејќи ќе изгледате како да носите фармерки а ќе се чуствувате како да носите исклучително удобни хеланки.

Изработени од специјален материјал кој е исклучително пријатен за носење, не поти, а истовремено затегнува, го подига задникот, ги обликува нозете, стои елегантно без неправилности.

Еластичните фармерки се достапни во плава и сива боја, и се со универзална големина

Хеланките се меки, пријатни за кожата и се со универзална стандардна големина која одговара на конфекциските броеви M, L и XL.

Може да нарачате и само плави или само сиви, но по редовна цена од 495 ден.

Попустот важи само за сет од две со различна боја.

 

Додатни информации

Опции

Сиви, Плави, Сет 2 (плави+сиви)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×