Филџан – Универзален (Бувови)

70 ден

Универзален филџан за топли и ладни напитоци со прекрасен дезен на бувови.

Исчисти
Шифра: АЦ021 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Модерни, универзални и практични филџани со прекрасни дезени за топли и ладни напитоци.

Може да го користите за кафе, млеко, чај, итн…

Цената е за едно парче.

Капацитет: 300 ЦЦ

Додатни информации

Боја

Виолетова, Плава, Зелена

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Филџан – Универзален (Бувови)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This