Филџан – Универзален (London)

50 ден

Универзален филџан за топли и ладни напитоци со прекрасен дезен од знаменитостите на Лондон.

Исчисти
Шифра: 7-25 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Модерни, универзални и практични филџани со прекрасни дезени за топли и ладни напитоци.

Може да го користите за кафе, млеко, чај, итн…

 

Цената е за едно парче.

Капацитет: 8 OZ

Додатни информации

Дезен

Модел 1, Модел 2, Модел 3

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Филџан – Универзален (London)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This