Фитнес Хеланки за Слабеење (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: Ц-ХИ-Г01-п Категорија:

Опис

Производот е достапен само во М големина.

Ова се фитнес хеланки кои можете да ги носите секој ден.

Дизајнирани со Неотекс технологијата која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија.

Со Фитнес Хеланките, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×