30 %
Заштеда 230 ден

Фитнес Тркало – AB Wheel

765 ден 535 ден

Квалитетно фитнес тркало за стомачни вежби.

Опис

Во здраво тело здрав дух!

Со ова високо квалитетно фитнес тркало ќе го раздвижите вашето тело, ги стегнува стомачните мускули, мускулите на екстремитетите, грбот, рамењата или едноставно кажано ја зајакнува слабата мускулатура на целото тело.

Со само 10 минутно вежбање дневно, ќе го подобрите мускулниот тонус, ќе ги согорите мастите, ќе го подобрите метаболизмот и циркулацијата…

Секојдневните фитнес сесси ќе ја зголемат вашата самодоверба, концентрација и општа психофизичка кондиција.

Благодарение на ултра практичниот дизајн фитнес тркалото завзема многу малку простор и може буквално да ја носите со себе каде и да одите.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×