Детски Фото Албум (28х20×3см)

490 ден

Детски фото албум/радосница, на кој сликите се лепат и редат.

Шифра: 69055-ПЛАВ Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Детски фото албум/радосница со корица.
Албумот е со листови и фолија, и одговара за фотографии со сите димензии.

Албумот има 44 страници.

Димензии: 28х20х3 см

1 коментар за Детски Фото Албум (28х20×3см)

  1. Jana

    Za koja golemina na fotografii e albumot ?

    • centuri

      Албумот е со листови и фолија, и одговара за слики со сите димензии.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This